HLEDÁME Finanční analytiky!

Pracovní náplň

Máme pro Tebe skvělou pracovní příležitost pokud:

- Tě baví práce s čísly,
- chceš pracovat v mladém mezinárodním týmu
- a jsi schopen/schopna se domluvit bez problému ANGLICKY!

Budeš pracovat na outsourcingových projektech pro globální konzultantskou společnost, která svým klientům pomáhá najít cestu k úspěchu ve všech oblastech jejich činností – od strategického plánovaní až po každodenní operativu.

Hlavní náplní Tvé práce bude:
- vyhodnocování a zpracování finančních dat,
- vytváření reportů, rozpočtů a předpovědí finanční stability do budoucna.

Anglicky budeš hovořit na denní bázi.

Požadujeme

- Vysokoškolské vzdělání (ideálně z oboru Finance, Ekonomie, Podniková ekonomika, apod.)
- Pokročilá znalost anglického jazyka (výhodou je znalost Němčiny nebo Francouzštiny)
- Dobrá znalost práce na počítači - MS Office
- Analytické myšlení, komunikativnost, ochota pracovat v týmu
- Proaktivita, cit pro detail a pečlivost JSOU nutností!

Nabízíme

- Dovolená 25 dní
- Sick Days (dny zdravotního volna navíc)
- Stravenky
- Jazykové kurzy
- Školení pro profesní rozvoj

Detaily nabídky HLEDÁME Finanční analytiky!

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vyšší odborné vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát