JS/HTML5 Game Developer

Nový kolega by měl být schopen samostatně realizovat úpravu momentálního i budoucího portfolia her, které jsou postavené na technologii Flash do HTML5. Cílem je mít produkt vhodný jak pro herní terminály, tak pro browsery na mobilních (smartphony a tablety) i klasických desktopových systémech.

Pracovní náplň

Činnost zpočátku spočívající zejména v tvorbě prototypů řešení, následně proběhne výběr optimální varianty a v ní bude realizována veškerá činnost.

- Jedná se o práci v 16 týmu vývojářů, součinnost jak s grafiky, tak s kodéry. Tým vede vedoucí
vývoje a část zabývající se vývojem her má svého vedoucího.

- Práce na HPP, doba neurčitá – nejde o jeden projekt, ale o dlouhodobou spolupráci.

- Rozhoduje objem zkušeností a znalostí, není požadována min. délka praxe.

- Startovní ohodnocení 45tis+ s přihlédnutím k předchozímu bodu

- Díky menší velikosti společnosti velmi přátelské prostředí, umíme zaměstnancům poskytnout volný
čas nad rámec dovolené (pro různé záležitosti soukromého rázu + sick days

Požadujeme

Ideální uchazeč by měl mít znalosti:

- JavaScript
- DOM
- AJAX
- Responsive Web Design
- HTML5
- orientace v aktuálních a připravovaných standardech
- znalost podporovaných standardů v aktuálních desktopových a mobilních browserech
- Canvas, WebGL
- práce s animacemi a zvukem
- zkušenost s prací v HTML5, Flash, nebo přímo s realizací přechodu Flash -> HTML5 velikou
výhodou
- znalost frameworků na tvorbu bohatých multimediálních HTML5 aplikací výhodou (např. CreateJS)

- dobrá znalost css
- CSS3
- media queries
- compositing & blend modes
- transitions, animations, transform

- angličtina alespoň na úrovni čtení dokumentace