PROJEKTOVÝ MANAŽER | ELEKTRO, MaR | 70 000 Kč

Pracovní náplň

Máte již zkušenosti jako projektový manažer?
Máte vzdělávní v elektrotechnickém nebo příbuzném oboru?
Pak hledám právě Vás!

- tvorba nabídek a kalkulací
- komunikace se zástupci klienta a s dodavateli
- vedení zakázek v průmyslu v profesích elektro, MaR, ŘS (slaboproudy)
- plánování a zajištění dodávek na stavbu spolu s nákupčím
- řešení technických problémů na stavbě, identifikace závady, chyb v projektu
- plánování montážních kapacit na stavbě s šéfmontérem
- plány kvality (standardy klienta, ČSN, požadavky projektu, ..), BOZP
- koordinační jednání s ostatními profesemi na stavbě
- identifikace rozdílů v různých revizích projektové dokumentace spolu s šéfmontérem

Požadujeme

- SŠ nebo VŠ vzdělání v elektrotechnickém nebo příbuzném oboru
- zkušenosti na obdobné pracovní pozici
- vyhláška 50 §6 nebo vyšší
- řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
- znalost anglického jazyka je předností, ne však podmínkou
- povědomí o elektrotechnice a montážích

Nabízíme

- služební vozidlo i k soukromým účelům
- služební telefon, notebook
- 3 sick days
- možnost dalšího vzdělávání, školení, teambuldingy
- občerstvení na pracovišti
- občasný home office
- práce na HPP, předpoklad dlouhodobé spolupráce