Senior Tax Accountant

Pracovní náplň

Máte zkušenosti v účetnictví a dokážete pracovat samostatně?

Ovládáte dobře MS Excel a práce s čísly je pro Vás radost?

Hledáme Senior účetního na podporu účetního týmu se sídlem v Dobříši.

Jaká by byla Vaše náplň práce?

- Samostatná příprava měsíčních kalkulací pro přidělené oblasti
- Dále také příprava záznamů jako součást procesu uzávěrky na konci měsíce – včetně kontroly a analýzy dat poskytnutých jinými týmy
- Příprava rozvahy a analýzy fluktuace zisků a ztrát a její následná kontrola dokumentace
- Podpora přípravy daňových přiznání
- Náplní této role je také aktivní komunikace s ostatními týmy sídlícími v Evropě, ale také s protějšky v USA nebo Koreji

Oslovila Vás tato pozice a rádi byste byli součástí příjemného pracovního prostředí?

Požadujeme

Požadované zkušenosti:

- Zkušenosti s účetní uzávěrkou na konci měsíce v mezinárodní společnosti nebo auditorské společnosti BIG 4
- Středně pokročilá znalost Excelu (tj. znalost práce s Vlookup, SumIf, kontingenční tabulky)
- Upřednostňujeme zkušenosti s Oracle nebo SAP
- Účast na přípravě statutárních účetních závěrek
- Na pozici je potřeba dobrá znalost angličtiny - další jazyky výhodou
- Dobré komunikační schopnosti a schopnost stanovit si priority

- Kvalifikace ACCA je výhodou!

Nabízíme

- flexibilní pracovní doba
- občasný home office
- roční bonusy
- jazykové a odborné kurzy
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování
- penzijní připojištění
- firemní školka