Manager obchodního domu l RETAIL

Pracovní náplň

Náš klient, který vévodí retailu nabízí pracovní příležitost Manager obchodního domu. Hledáte-li férové jednání, stabilitu, tak čtěte dál!

Náplň práce:

* zodpovědnost a koordinace svěřené prodejny
* prezence v obchodním domě a v office
* zodpovědnost za plnění cílů a ekonomických ukazatelů
* vedení zaměstnanců a rozvoj jednotlivých vedoucích oddělení
* dodržování veškerých právních, hygienických, pracovněprávních, interních, bezpečnostních a jiných předpisů

Požadujeme

* min. roční zkušenost na podobné pozici v oblasti potravin, logistiky, výroby či automotive
* flexibilita (ochota práce přesčas a o víkendu)
* zkušenost s vedením velkého týmu
* řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

* 5 týdnů dovolenů
* cafeterie
* stravenky
* služební vůz i k soukromým účelům (Audi nebo BMW)
* placené volno při doprovodu prvňáčka v jeho 1. školní den
* Multisport karta

Detaily nabídky Manager obchodního domu l RETAIL

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát