Obchodník | Stavebnictví | ČR

Pracovní náplň

Hledáme Obchodníka se zkušenostmi ve stavebnictví!

Tuto pozici obsazuje pro našeho klienta, stavební společnost zabývající se modulární výstavbou.
Společnost má vlastní projekční a architektonickou divizi, která zajišťuje všechny stupně projektové dokumentace, včetně architektonického návrhu. Projekty pak realizuje IN HOUSE ve svém výrobním závodě.

Na této pozici budete zodpovědni za:
* zejména vyhledávání nových příležitostí (v rámci celé ČR)
* rozvoj stávající klientely společnosti, vedení obchodních jednání
* tvorbu a zpracování cenových nabídek na modulární stavby
* vedení evidence a obchodní dokumentace
* péče o obchodní záležitosti od přijetí poptávky od klienta po zpracování obchodní nabídky
* koordinace a komunikace činností obchodu s projekcí
* každodenní péče o svěřené portfolio klientů
* pravidelná analýza konkurenčního prostředí

Požadujeme

* SŠ/VŠ vzdělání obchodního / ekonomického směru
* minimální praxe v obchodu či servisní organizaci 3 roky
* ideálně praxe v oblasti řízení a realizace stavebních a konstrukčních projektů min. 3 roky
* ŘP skupiny B
* služební cesty do zahraničí
* práce s PC (MS Office)
* samostatnost, komunikativnosti, časová flexibilita, pečlivost a spolehlivost, odolnost vůči stresu
* schopnost týmové práce

Nabízíme

* služební auto i pro soukromé využití, Notebook, Mobilní telefon
* příspěvek na stravování
* dovolená 4 týdny
* zdravotní volno/sick days
* zázemí stabilní společnosti
* přátelská pracovní atmosféra
* práce na HPP/ ŽL

Detaily nabídky Obchodník | Stavebnictví | ČR

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát