Sales Manager pro anglicky mluvící země | Technický produkt

Pracovní náplň

Jste zkušený obchodník s technickým zaměřením a komunikativní znalostí angličtiny?
Máte zkušenosti s vybudováním obchodní sítě na zahraničním trhu?

Pokud můžete odpovědět ano, tak neváhejte a přihlaste se na pozici:
Sales Manager pro anglicky mluvící země (USA, UK, Canada, Skandinávie)

Co bude Vaší zodpovědností?
* Budovat, rozvíjet a řídit obchodní a servisní zastoupení na trzích USA, UK, Kanada, či Skandinávie
* Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí.
* Příprava nabídek a vyjednávání podmínek jednotlivých obchodních případů zákazníkům.
* Podpora při poprodejním servisu a budování servisního zastoupení.
* Dosahování obchodních cílů firmy.

Požadujeme

Kdo jste?
* Min. SŠ vzdělání.
* Zkušenost na obchodní pozici se zaměřením na B2B.
* Komunikativní angličtina, čeština min. pro základní komunikaci.
* Silný proaktivní přístup, schopnost vyhledávat nové obchodní příležitosti.
* Zkušenost s řízením týmu obchodních partnerů.
* Samostatnost, schopnost řešit problémy.
* Zkušenost s prodejem v oblasti výroby či strojírenství výhodou.

Nabízíme

* smlouva na dobu neurčitou
* neomezené bonusy
* možnost home office
* zahraniční pracovní cesty

Detaily nabídky Sales Manager pro anglicky mluvící země | Technický produkt

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát