E-commerce KAM

Pracovní náplň

Jste již zkušený Key Account Manager z FMCG společnosti?

Orientujete se v e-commerce prostředí?

Pokud ano, tak neváhejte a čtěte dál.

Zodpovědnosti:
* Zodpovědnost za růst e-comm businessu v CEE regionu.
* Úzká spolupráce s dalšími Key Account Managery.
* Plnění nastavených cílů pro dané zákazníky ve spolupráci s dalšími Key Account Managery.
* Zvýšení atraktivity produktů/kategorií v e-comm prostředí.
* Zajištění viditelnosti produktů u každého e-comm zákazníka.
* Vymýšlet a implementovat propagační akce/kampaně s e-comm zákazníky.
* Reagovat na změny v e-comm prostředí a zvyšovat podíl na trhu.

Požadujeme

Kdo jste?
* min. SŠ vzdělání
* min. 1 rok na pozici Key Account Manager v FMCG společnosti
* zkušenosti z e-commerce prostředí nebo digitálního marketingu
* dobré porozumění e-comm trhu v České republice/sousedních zemích
* skvělé komunikační a vyjednávací dovednosti
* analytické dovednosti, znalost Excel
* komunikativní angličtina a čeština/slovenština
* týmová hráč
* schopnost pracovat samostatně, určovat priority, schopnost rozhodovat se

Nabízíme

* 26 dnů dovolené
* 3 Sick days
* Roční bonus
* Auto i k soukromým účelům
* Mobilní telefon, notebook
* Stravenky v hodnotě 137 Kč
* Příspěvek do Cafeterie 1300 Kč/měs.
* Individuální jazykové kurzy
* Vzdělávací kurzy
* Flexibilní pracovní doba
* Zvýhodněné nebo produkty zdarma
* Home office jednou týdně
* Příspěvek na vzdělávání
* Rodinné prostředí
* Teambuildingy

Detaily nabídky E-commerce KAM

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát