Client Service Desk Officer

Pracovní náplň

Zajímá Vás oblast bankovnictví a máte zkušenosti se zpracováním plateb a elektronickým bankovnictvím?
Umíte dobře anglicky a chcete být součástí menšího týmu, kde můžete profesně růst?
Ano? Tak neváhejte zaslat své CV!

Právě obsazujeme pozici Client Service Desk Officer!

Vaší náplní práce bude:

* Správa tuzemských i zahraničních plateb
* Správa denních požadavků klientů
* Monitoring příchozích/odchozích plateb, AML
* Práce s interní databází, podpora klientů i týmu
* Práce se smluvní dokumentací
* Řešení nejasností, incidentů
* Mnoho dalšího

Požadujeme

* VŠ ekonomického vzdělání
* Dobrá znalost anglického jazyka
* Zkušenost s platebním stykem/elektronickým bankovnictvím
* Zkušenost z bankovního prostředí

Nabízíme

- 6 týdnů dovolené
- 10 dnů sickdays
- 100Kč stravenky
- Příspěvek na penzijní/životní pojištění
- Individuální výuka cizích jazyků na pracovišti
- Roční bonus
UNIQUE SELLING POINTS:
- long term cooperation and satisfied employees
- above average salaries and benefits
- small friendly environment
- international environment
- growing business
- opportunity to learn a unique range of financial services
- carrier opportunity to develop to an account manager position
- good remuneration

Detaily nabídky Client Service Desk Officer

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát