NATIONAL SALES MANAGER (SOFTWARE SOLUTIONS)

Pracovní místo ( NATIONAL SALES MANAGER (SOFTWARE SOLUTIONS) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní příležitost pro zkušené Sales Managery v z oblasti projede SW řešení v sektoru bankovnictví! Máte-li dlouholeté zkušenosti s business developmentem a prodejem daného produktu/služby, čtěte dál!

Pro našeho klienta, globální společnost zabývající se vývojem a prodejem nejmodernějších SW řešení v oborech Banking a Retail, hledáme vhodné kandidáty na pozici:

NATIONAL SALES MANAGER (SOFTWARE SOLUTIONS) pro GLOBAL SALES BANKING

O pozici:

- Prodej služeb a podnikových SW řešení v oboru Banking v rámci celé ČR (Digital banking, Branch transformation, ATMs & Self-Service, Transaction and Channel Platforms, Professional Services for Banks)
- Péče a rozšiřování služeb u stálých klientů
- Vyhledávání nových obchodních příležitostí
- Konzultační prodej a podpora klientů
- Reporting vedení společnosti
- Návštěva klientů (office vs. terén, 50:50)