SEO Specialista

Pracovní náplň

Máte již zkušenosti se SEO?

Milujete digitální marketing a jste schopný zvládnout více úkolů najednou?

Domluvíte se anglicky?

Pokud ano, tak čtěte dál!

O co půjde?
Implementujete obsahovou strategii SEO a optimalizujete obsah na všech stránkách. Vaším hlavním úkolem je růst provozu a výnosů pocházejících z organických zdrojů. Jste schopni sdělit složité koncepty SEO klíčovým zúčastněným stranám, které nemusí mít znalosti v oblasti optimalizace. Jste zkušený v projektovém řízením. Jste schopni pracovat v mezinárodním týmu. Je nutná předchozí zkušenost s koordinací SEO aktivit.

Vaše úkoly:
* Výzkum klíčových slov a optimalizace na stránce.
* Analýza webových stránek, identifikace problémů, hledání příčin a experimentování s řešeními v měřítku za účelem zlepšení výkonu SEO.
* Měsíční a čtvrtletní kontroly výkonu, měření a podávání zpráv o výkonu k dalšímu zlepšení akčních plánů.
* Neustálé hledání nových toků příjmů v obou zemích ČR/SK.
* Přináší poznatky a identifikuje trendy, které bychom mohli použít k dosažení konkurenční výhody.

Požadujeme

Koho hledám?
* Minimálně 2 roky zkušeností s prací ve specializované roli SEO.
* Zkušenosti s doporučením / vytvořením vyhledávání konkrétního obsahu
* Zkušenosti s používáním webové analýzy a osvědčeným praktickým SEO copywritingem v balíčku Microsoft Office Package
* Znalosti o tom, jak používat nástroje SEO (Google Search Console, Keyword Planner, Conductor atd.).
* Schopnost multitaskingu.
* Extrémně detailně orientovaný člověk, kterému se daří v rychle se rozvíjejícím prostředí zaměřeném na termíny.
* Pokročilá angličtina, rodný český / slovenský jazyk.

Nabízíme

* Flexibilní pracovní doba / možnost domácí kanceláře
* 25 dní dovolené
* 4 sick days
* Bonusy
* Stravenky
* 5 000 bodů v BenefitCafe
* Karta Multisport
* Příspěvek na letní / zimní dovolenou
* Životní a úrazové pojištění
* Smlouva na dobu neurčitou
* Vzdělávání a školení