Produktový manažer | Průmyslové lakování

Pracovní náplň

Pojďte se stát součástí přední společnosti působící v oblasti autoopravárenského průmyslu a průmyslového lakování.
Hledá se PRODUKTOVÝ MANAŽER!

Dynamicky se rozvíjející obchodní společnost a lídr v oboru průmyslového lakování, příslušenství a vybavení do autoopravárenství v České a Slovenské republice, hledá vhodné kandidáty pro rozšíření týmu produktových manažerů:

Náplň práce:
* správa svěřeného produktového portfolia - objednávky, sledování a optimalizace skladových zásob
* pravidelná komunikace a vyjednávání se zahraničními i tuzemskými dodavateli
* příprava nabídek pro zákazníky ve spolupráci s obchodními zástupci
* operativní podpora obchodního týmu a technických poradců, umět je nadchnout pro věc
* příprava prodejních a technických argumentů, příprava technických listů
* uvádění novinek a vytipování zajímavých produktů na trh, prezentace novinek a zajímavých produktů obchodníkům, technikům a zákazníkům
* kooperace na přípravách školení pro obchodníky, techniky a zákazníky
* návštěvy zákazníků s cílem nalezení nejvhodnějšího řešení
* sledování aktivit konkurence

Požadujeme

* SŠ/VŠ vzdělání
* technicky orientovaná osobnost
* proaktivní a profesionální přístup
* samostatnost, spolehlivost, flexibilitu a komunikativnost
* nadšení a ochotu učit se novým věcem
* pokročilou znalost MS Office, převážně MS Excel
* znalost anglického jazyka na úrovni B1/B2 podmínkou - komunikace převážně se zahraničními dodavateli
* vztah k automobilovému průmyslu
* řidičské oprávnění sk. B - aktivní řidič
* předchozí zkušenost s produktovým managementem nebo nákupem

Nabízíme

* automobil i k soukromému užití
* 13.plat (dle výsledků firmy)
* roční bonus
* stravenky
* notebook, mobil
* kafeterie
* 5 týdny dovolené
* vzdělávací programy, výuka jazyků
* teambuildingy a jiné zaměstnanecké akce