TECHNIK BIOTECHNOLOGICKÉ VÝROBY | VÝROBA VAKCÍNY

Pracovní náplň

Působíte ve výrobě ve farmaceutické, potravinářské nebo chemické společnosti a zvažujete pracovní změnu? Chcete být součástí unikátního projektu - Produkce nové vakcíny?

Nově máte příležitost působit na pozici v těchto výrobních oddělení:

- příprava médií
- fermentace
- oddělení purifikace

Budete mít na starost:

- monitorování a obsluhu výrobních zařízení skrze (PC) řídící systém
- jednoduché manuální operace podle povahy daného výrobního oddělení (fyzicky nenáročné činnosti - odběry vzorků, testování integrity filtrů aj.)
- sanitaci a údržbu zařízení (dle standardních operačních postupů
- vedení výrobní dokumentace dle pravidel Správné výrobní praxe
- účast na probíhajících validačních a kalibračních aktivitách (podpora transferu technologie pro novou vakcínu COVID-19 z americké centrály)
pravidelná školení nutná pro kvalifikaci na jednotlivé výrobní kroky
- práce ve směnném režimu 12 hod. směny ranní/noční vč. víkendů = krátký a dlouhý týden)

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání v ideálně v oborech biotechnologie, chemie, farmaceutická výroba, přírodní vědy
- mírně pokročilá AJ (A2)
- předchozí praxe v biotechnologické, farmaceutické či chemické výrobě
- pečlivost, technické myšlení, proaktivita
- uživatelská znalost PC
- ochota pracovat ve směnném režimu (12h. směny ranní/noční vč. víkendů = krátký a dlouhý týden)

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- Sick-days
- příspěvek na dopravu nebo možnost využití svozového autobusu (z/do Prahy (Želivského, Eden, Chodov), Uhříněvsi a Říčan)
- zvýhodněné firemní stravování
- příspěvek na penzijní a životní pojištění
- příspěvek na Multisport kartu
- firemní vzdělávání
- pečlivé zaškolení
- fyzioterapie a možnost využití firemní tělocvičny
- smlouva na dobu neurčitou
- přátelský kolektiv