KAM pro tradiční trh FMCG

Pracovní náplň

Znáte tradiční trh jako svoje boty?

Máte zkušenost s prodejem v FMCG - food i non-food?

Máte zájem pracovat v malé společnosti a pomoci jim rozjet tradiční trh od nuly?

Pokud můžete odpovědět ano, tak neváhejte a čtěte dál!

Hlavní náplní bude získat zákazníky tradičního trhu, navázat s nimi dlouhodobou spolupráci a do budoucna třeba tým rozšířit o člověka, který se o zákazníky postará v terénu a Vy budete věci zastřešovat strategicky a firma bude těžit z Vašich dobrých vztahů.

Požadujeme

Kdo jste?
* Máte min. ukončené SŠ vzdělání.
* Znáte fungování tradičního trhu od A do Z.
* Máte aktuální kontakty napříč tradičním trhem, které můžete zúročit.
* Máte zkušenosti s prodejem FMCG - domácí potřeby, drogerie atp., případně i food.
* Víte, jak cílit na správného zákazníka.
* Umíte oslovit nového zákazníka a navázat dlouhodobou spolupráci.
* Umíte strategicky uvažovat a dlouhodobě plánovat.
* Ochota cestovat.
* Flexibilní osobnost, co rychle reaguje na změny.
* Týmový duch a ochota budovat dobré vztahy na pracovišti.
* Komunikace v AJ výhodou.

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- stravenky
- slevy na firemní produkty
- firemní akce
- flexibilita

Detaily nabídky KAM pro tradiční trh FMCG

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát