Business Controller - CEE region

Pracovní místo ( Business Controller - CEE region ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jste analytický typ? Milujete čísla, reporting, data a analýzy? Ovládáte výborně Excel a máte povědomí o IT, nebo Vás alespoň tato oblast láká?
Chcete kreativní práci, kde můžete navrhovat nová řešení a budete se moci seberealizovat?

ANO? Právě hledáme vhodného uchazeče na pozici "Business Controller pro CEE Region"!

A co bude převážně Vaší náplní práce?

* Podpora a příprava měsíčního reportingu
* Cash flow, forecasting, budgeting
* Analýzami přinášet nová, efektivní řešení pro rozvoj společnosti
* Podporovat při dosahování cílů
* analyzovat a snižovat finanční náklady
* Podílení se na IT projektech
* Monitoring KPI´S, produktivity
* Návrh a implementace nových řešení
* Mnoho dalšího

Mzda: dle zkušeností
Nástup: nejlépe ihned/dohodou
Lokalita: Praha - centrum