Exekutivní Asistent/ka

Pracovní místo ( Exekutivní Asistent/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Je Vaší silnou stránku samostatnost a baví Vás koordinace? Máte již nějakou zkušenost s podporou Top managementu či koordinací a umíte velmi dobře anglicky?
Chcete být součástí velmi přátelského kolektivu a mít pestrou práci, kde nemusíte trávit 12 hodin denně?

* Koordinace kanceláře
* Správa diáře TOP Managementu
* Spolupráce na HR a marketingových projektech
* Organizace služebních cestu, booking letenek, hotelů
* Zajištění a organizace interních a externích meetingů
* Vyúčtování, sledování změn
* Komunikace napříč Evropou

Lokalita: Praha
Mzda: Dle zkušeností
Nástup: Dohodou