ADMINISTRATIVNÍ ASISTENT/-KA | ZKRÁCENÝ ÚVAZEK | HOME OFFICE

Pracovní náplň

Hledáš práci na částečný úvazek, ideálně ještě s home officem?

Nabízíme pozici administrativní(ho) asistenta/-tky na zkrácený úvazek.

Náplní práce bude:
- pomoc se zpracováním docházky pro 300-500 agenturních zaměstnanců - PRVNÍCH 5-7 PRACOVNÍCH DNÍ V MĚSÍCI JE NUTNÉ PRACOVAT 8H DENNĚ, BĚHEM ZAUČOVÁNÍ POUZE V KANCELÁŘI
- příprava pracovních smluv, tisk, skenování, archivace
- fakturace
- tvorba jednoduchých tabulek v Excelu
- komunikace s úřady
- vyřizování pošty aj.

Časový fond: 20-30hod. týdně
Lokalita: Cheb v kombinaci s home officem
Nástup: dohodou, avšak čím dříve, tím lépe :-)

Požadujeme

- čeština na úrovni rodilého mluvčího
- angličtina a ukrajinština na komunikativní úrovni, ruština výhodou
- pracovní zkušenosti z administrativy, HR nebo financí velmi vítány
- uživatelská znalost MS Office a PC
- ČASOVÁ FLEXIBILITA
- preciznost, komunikační a organizační schopnosti
- zájem o dlouhodobou spolupráci

Nabízíme

- až 3 000Kč měsíční bonus za bezchybné zpracování mezd
- home office
- občerstvení na pracovišti
- PC a mobil k soukromým účelům

Detaily nabídky ADMINISTRATIVNÍ ASISTENT/-KA | ZKRÁCENÝ ÚVAZEK | HOME OFFICE

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Částečný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát