HR konzultant| Personalistika - možnost práce z domova

Pracovní náplň

Chtěl/a bys pracovat v HR, ale nemáš žádnou praxi? Jsi čerstvě po škole a umíš anglicky? Nebo už máš zkušenosti v HR a baví tě recruitment?
#personalistika #HR #nábor #recruitment #všetěnaučíme #přátelskýkolektiv

Do našeho bezva týmu hledáme člověka na pozici HR KONZULTANT do Liberce.
** Připoj se k nám a pracuj pro #1 na trhu!**

Náplní práce je:
- pečovat o kandidáty - aktivně je vyhledávat a oslovovat, komunikovat na sociálních sítích, inzerovat pozice, procházet životopisy, vést pohovory s kandidáty, vybírat ty nejlepší a prezentovat je klientům
- pečovat o klienty - konzultovat s nimi jejich potřeby v oblasti náboru a personálních služeb, navrhovat řešení na míru jejich potřebám
- pracovat s naší interní databází - pečlivě zaznamenávat důležité informace z projektů, pro jejich snadnější řízení

Požadujeme

- nadšení a zájem o oblast HR
- zkušenosti ze zákaznického servisu, bankovnictví, obchodu, adminitrativy alespoň 1 rok
- komunikativní angličtina
- velmi dobré prezentační a komunikační dovednosti
- ochota se učit!!
- řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič podmínkou!

Nabízíme

Co nabízíme?
- až 12 dní volna navíc nad rámec dovolené
- telefon s tarifem pro soukromé použití bez nutnosti doplatku
- cafeterie v hodnotě 14 000 Kč/rok
- stravenkový paušál 60 Kč/den
- jazykové kurzy
- multisport karta