TÝMOVÝ/Á ASISTENT/KA | PlZEŇ

Pracovní náplň

Získej u nás svojí první pracovní zkušenost! :-)

Do prima kolektivu hledáme stejně prima kolegu nebo kolegyni na pozici TÝMOVÉ ASISTENTKY.

Náplní práce bude:
- veškerá potřebná administrativa
- komunikace na recepci s nově příchozími klienty
- prozákaznický servis
- komunikace na sociálních sítích - propagace inzerátů, spolupráce na různých FB kampaních, příležitostné obvolávání došlých životopisů
- podpora týmu
- práce v Microsoft Office (Word, Excel)

PRACOVNÍ DOBA: 8-17h
Grafton Recruitment BCB Building | Anglické nábřeží 1 | Plzeň
NÁSTUP IDEÁLNĚ IHNED

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání
- základní úroveň angličtiny pro občasné čtení a psaní emailů
- základní úroveň Microsoft Office
- ŘP výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme

- kvartální bonusy
- až 6 dní dovolené navíc (4 freedays + 2 sickdays)
- možnost pracovat 1-2 dny týdně z domova
- Cafeterie v hodnotě až 14 400 Kč/rok
- stravenkový paušál 60 Kč/den
- Multisport karta
- jazykové vzdělávání na pracovišti v pracovní době hrazené firmou
- telefon s tarifem pro soukromé použití bez nutnosti doplatku
- teambuildingy, pravidelní firemní akce
- občerstvení na pracovišti