Skladník / Manipulant

Pracovní místo ( Skladník / Manipulant ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce Nová Hospoda č.p. 20
348 02 Bor u Tachova
Nabízíme stabilní zaměstnání na pozici Skladníka ve významné mezinárodní společnosti s dlouholetou
tradicí.
Náplň práce :
. jednoduché úkony na PC a práce se skenerem
. třídění zboží, manipulace s bednami, krabicemi
. manuální práce u skladových stolů
. vykládka – nakládka kamionů
. finální kontrola zboží
Požadujeme :
. základní znalost práce s PC a skenerem
. manuální zručnost, fyzickou zdatnost
. časovou flexibilitu, spolehlivost
Nabízíme :
. dlouhodobá práce v logistice pro ženy i muže
. 2 směnný provoz
. možnost týdenních záloh – pro nové nástupy záloha již po první odpracované směně
. zajištěné ubytování
. nástupní mzda od 16.000,-,. měsíční odměny 2.000,-,. možné motivační prémie,. 100,- Kč stravenky za odpracovanou směnu, zákonné příplatky
. zaměstnání bez zprostředkovatelského poplatku
. prémie za přivedení nového pracovníka až 2000Kč.
Zaměstnanecké
výhody: Stravenky, možnost záloh, prémie za přivedení nového pracovníka