Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

Společnost Weindel Logistik Service ČR, spol. s r.o. nabízí tato volná místa

Dispečer dopravy a přepravy

Náplň práce: - podpora a servis dopravního/distribučního systému SW/HW - administrace a správa dat - metodické vedení a podpora uživatelů (řidiči WLS, externí dopravci, překladiště) - komunikace se zákazníky a dodavateli - instalace, nastavení, ...

Weindel Logistik Service ČR, spol. s r.o. Jihlava, Inzerováno před 4 dny

Skladník dělník

Náplň práce: - manipulace ze zbožím (příjem/výdej) - manipulace s paletovým vozíkem - směnný provoz Požadujeme: - aktivní přístup k práci - pracovní zkušenosti na obdobné pozici - zdravotní způsobilost - osvědčení na VZV výhodou, není ...

Řidič nákladního automobilu

Požadavky: -ŘP sk. C -Profesní způsobilost, prof.průkaz, dopr. psych.vyšetření -Trestní bezúhonnost -Flexibilitu a spolehlivost Nabízíme: - příjemné pracovní prostředí - každodenní návrat zpět do Jihlavy - moderní vozový park - maximální výše ...

Celkem nalezeno: 3 nabídek práce

Práce ve společnosti Weindel Logistik Service ČR, spol. s r.o.