Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

Společnost VAFO PRAHA, s.r.o. nabízí tato volná místa

dělník/dělnice ve výrobě

pracovní náplň: - balení a odpovědnost za kvalitu zabalených produktů dle definovaných parametrů; - manipulace s výrobky; - pravidelný úklid výroby; co očekáváme: - pečlivost, zodpovědnost, flexibilitu a aktivní přístup; - práci ve dnousměnném ...

VAFO PRAHA, s.r.o. Velký Ratmírov, Inzerováno déle jak týden

pomocník extruderisty - obsluha strojního zařízení na výrobu krmiv

očekáváme: - praxe s řízením VZV je výhodou; - fyzickou zdatnost, zodpovědnost, flexibilitu a aktivní přístup; - uživatelskou znalost na PC; - práci ve dvousměnném provozu (Po-Pá 8-12 hod dle výroby, občas možnost noční směny); nabízíme: - ...

Celkem nalezeno: 2 nabídek práce

Parametry zasílání:

Práce ve společnosti VAFO PRAHA, s.r.o.