Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

Společnost Ultratech s.r.o. nabízí tato volná místa

OPERÁTOR CNC FRÉZKY

Nabízíme zajímavou práci při výrobě dílů pro ultrazvukové svářečky a jednoúčelové stroje - náplň práce: výroba strojních dílů dle výkresové dokumentace - podmínkou základní dovednost ovládání 3. osé CNC frézky - mzdové rozpětí: dle praxe od 28.000,- ...

Ultratech s.r.o. Bílá, Inzerováno déle jak týden

SERVISNÍ TECHNIK ultrazvukových svářeček a jednoúčelových strojů

Náplň práce: montáže, opravy, instalace a údržba strojů u zákazníka i na dílně. Požadavky: úplné střední odborné vzdělání elektrotechnického směru, odborná způsobilost vyhl. 50/78 výhodou, pozitivní vztah k technice a výpočetní technice, ochota ...

Ultratech s.r.o. Bílá, Inzerováno déle jak měsíc

VÝVOJOVÝ PRACOVNÍK - specialista ultrazvukových aplikací

Úkoly: - vývoj a testování ultrazvukových aplikací - vývoj a ladění sonotrod pro ultrazvukové svařování plastů - provádění testů svařitelnosti dílů - komunikace se zákazníkem Požadavky: - VŠ vzdělání technického zaměření - znalost s 3D modelování ...

Celkem nalezeno: 3 nabídek práce

Parametry zasílání:

Práce ve společnosti Ultratech s.r.o.