Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

Společnost Ultratech s.r.o. nabízí tato volná místa

NÁSTROJAŘ - obsluha CNC

Náplň práce: - obsluha tří osých CNC obráběcích strojů, výroba kusových dílů, spolupráce na vývoji dílů pro ultrazvukové svařování Požadavky: - manuální zručnost, technické zaměření - základní obsluha PC - znalost systémů Siemens a Heidenhain ...

Ultratech s.r.o. Bílá, Inzerováno déle jak měsíc

OPERÁTOR CNC FRÉZKY

Nabízíme zajímavou práci při výrobě dílů pro ultrazvukové svářečky a jednoúčelové stroje - náplň práce: výroba strojních dílů dle výkresové dokumentace - podmínkou základní dovednost ovládání 3. osé CNC frézky - mzdové rozpětí: dle praxe od 28.000,- ...

Celkem nalezeno: 2 nabídek práce

Parametry zasílání:

Práce ve společnosti Ultratech s.r.o.