Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

Společnost U & SLUNO a.s. nabízí tato volná místa

Konzultant/ka pro Oracle Retail Application

MK Popis pozice: - zajišťuje zákazníkům konzultace zaměřené na podporu procesů softwarovou aplikací - účastní se implementačních prací a zajišťuje podporu zákazníka při zahájení provozu aplikace, provádí testování - zjišťuje požadavky, analyzuje ...

U & SLUNO a.s. Ostrava, Inzerováno déle jak týden

Programátor počítačových aplikací pro ruský a ukrajinský trh

MK Místo výkonu práce: Sadová 2653/28, 702 00 Moravská Ostrava Požadujeme: - pokročilá znalost jazyka Java podmínkou - znalost ORACLE databází podmínkou - angličtina na úrovni schopnosti zpracovávání a studia dokumentace v AJ - pokročilá znalost ...

U & SLUNO a.s. Ostrava, Inzerováno déle jak měsíc

Konzultant pro ruský a ukrajinský trh

MK Místo výkonu práce: Sadová 2653/28, 702 00 Moravská Ostrava Popis pozice: - zajišťuje zákazníkům konzultace zaměřené na podporu procesů softwarovou aplikací - účastní se implementačních prací a zajišťuje podporu zákazníka při zahájení provozu ...

Celkem nalezeno: 3 nabídek práce

Parametry zasílání:

Práce ve společnosti U & SLUNO a.s.