Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

Společnost ŠAFINVEST, s.r.o. nabízí tato volná místa

ŘIDIČ NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU

Požadujeme: ŘP skup. C, požadovaná praxe - 3 roky Pracovní doba: 1 směna 7:00-15:30 hod. Kontakt: tel.: 777 559 212, e-mail: safranek@safinvest.cz Volné místo řidič nákladního automobilu pro lokalitu Písek.

ŠAFINVEST, s.r.o. Písek, Inzerováno déle jak měsíc

STROJNÍK

- strojník - obsluha traktorbagru, kolového bagru, UNC Požadujeme: požadovaná praxe - 3 roky Pracovní doba: 1 směna 7:00-15:30 hod. Kontakt: tel.: 777 559 212, e-mail: safranek@safinvest.cz Volné místo strojník pro lokalitu Písek.

INSTALATÉR, TOPENÁŘ

Požadujeme: vyučen v oboru, praxe výhodou Nabízíme: mzdu 100 - 140,- Kč /hod. Pracovní doba: 1 směna 7:00-15:30 hod. Kontakt: Zděnková Hana, tel.: 777 559 212, e-mail: safranek@safinvest.cz Volné místo instalatér, topenář pro lokalitu Písek.

STAVBYVEDOUCÍ - MISTR-VÝSTAVBA INŽENÝRSKÝCH SÍTÍ

Pracovní náplň: -organizace práce na stavbě (převážně vodohospodářské stavby); -objednávky materiálu a koordinace subdodavatelů; -vedení stavebního deníku a další potřebné dokumentace; -komunikace se zákazníkem a kontrola plnění zakázky; Místo ...

Celkem nalezeno: 4 nabídek práce

Parametry zasílání:

Práce ve společnosti ŠAFINVEST, s.r.o.