Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

Společnost KABELOVNA KABEX a. s. nabízí tato volná místa

ASISTENT/KA VEDENÍ SPOLEČNOSTI

Náplň práce: vyřizování běžných administrativních úkolů, příprava analytických a referenčních materiálů, prezentace, organizace pracovních služebních cest (zajištění letenek, ubytovaní, víz), zajišťování expresní přepravy dokumentů, vyřizování ...

KABELOVNA KABEX a. s. Holýšov, Inzerováno déle jak týden

Operátor výroby

Pracovní poměr na dobu neurčitou (zkušební doba - 3 měsíce), nástup ihned. Požadujeme manuální zručnost. Nabízíme: závodní stravování, stravenky, perspektivu, dobrý kolektiv Volné místo operátor výroby pro lokalitu Holýšov.

Elektrikář/elektronik

Požadujeme: vzdělání elektrotechnického směru, praxe v oboru elektro výhodou, vyhl. 50 paragraf 6, orientace v technické dokumentaci, řidičský průkaz skup. B, vysoké pracovní nasazení, komunikativnost a schopnost týmové práce. Nabízíme: zajímavé ...

Celkem nalezeno: 3 nabídek práce

Parametry zasílání:

Práce ve společnosti KABELOVNA KABEX a. s.