Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

Společnost Galvanoplast Fischer Bohemia, s.r.o. nabízí tato volná místa

ÚDRŽBÁŘ ZÁVĚSŮ

Požadavky: manuální zručnost, osvědčení na řízení VZV výhodou, vyučení v technickém oboru (zámečník apod. výhodou Výhody: stravenky, týden dovolené navíc, 13. plat, flexi pasy Zaslat životopis e-mailem, popř. se hlásit telefonicky Volné místo ...

Galvanoplast Fischer Bohemia, s.r.o. Liberec, Inzerováno před 4 dny

VÝROBNÍ DĚLNÍK/CE

Náplň práce: navěšování a svěšování plastových dílů Požadavky: schopnost práce na PC Výhody: stravenky, týden dovolené navíc, 13. plat, flexi pasy Zaslat životopis e-mailem, popř. se hlásit telefonicky Volné místo výrobní dělník/ce pro lokalitu ...

OPERÁTOR/KA KVALITY

Náplň práce: zraková kontrola pokovených dílů Požadavky: dobrý zrak, pečlivost Výhody: stravenky, týden dovolené navíc, 13. plat, flexi pasy Zaslat životopis e-mailem, popř. se hlásit telefonicky Volné místo operátor/ka kvality pro lokalitu Liberec.

PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ

Požadavky: vyhl. 50/78 Sb., praxe v oboru, průkaz na VZV, 12hodinové směny. Nabízíme: stravenky, rehabilitace, roční prémie, dovolená navíc. Volné místo provozní elektrikář pro lokalitu Liberec.

Celkem nalezeno: 4 nabídek práce

Parametry zasílání:

Práce ve společnosti Galvanoplast Fischer Bohemia, s.r.o.