Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

Společnost FAL Services s.r.o. nabízí tato volná místa

samostatní účetní

Pracovní náplň: - komplexní účetní agenda dle Českých účetních předpisů - DPH, kontrolní hlášení, silniční daň, daň z nemovitosti atd. -roční uzávěrka, roční přiznání k dani z příjmu PO -jednání s úřady, bankami -znalost polského jazyka ...

FAL Services s.r.o. Horní Suchá, Inzerováno déle jak týden

Podnikový právník

Požadujeme: - vysokoškolské vzdělání právního směru - znalost polského jazyku výhodou Pracovní náplň: - Příprava, připomínkování a kontrola smluvní dokumentace - Poskytování právního poradenství především v oblasti pracovního a obchodního práva - ...

Obchodní zástupce pro prodej IT produktů

Hledáme do svého týmu nového komunikativního a ambiciózního kolegu/kolegyni na pozici Obchodního zástupce v oblasti IT. Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení, zaškolení, služební telefon, notebook. Požadujeme: komunikativnost, teamového ducha, ...

FAL Services s.r.o. Horní Suchá, Inzerováno déle jak měsíc

Celkem nalezeno: 3 nabídek práce

Parametry zasílání:

Práce ve společnosti FAL Services s.r.o.