Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

Společnost A-T-K Fryšták s.r.o. nabízí tato volná místa

Svářeči CO2

Náplň práce: svařování komponentů pro výtahy. Jedná se o menší dílce, které jsou svařovány ve svářecích přípravcích. Maximální váha těchto dílů nepřesahuje 15 kg. Požadavky: platný průkaz svářeče CO2, dobrý zdravotní stav pro tuto profesi, praxe ...

A-T-K Fryšták s.r.o. Fryšták, Inzerováno déle jak měsíc

Operátoři CNC strojů

Náplň práce: obsluha a programování CNC obráběcích center, CNC ohraňovacího lisu, CNC svářecího robota a CNC laserového řezacího stroje. Požadavky: základní znalosti obsluhy a programování CNC strojů, praxe s těmito stroji výhodou. Výhody: ...

Pracovníci ve strojírenství - obsluha strojů

Náplň práce: obsluha (nikoli programování) CNC obráběcích center - vkládání polotovarů a vyjímání opracovaných dílů ze stroje. Požadavky: dobrý zdravotní stav, manuální zručnost, praxe ve strojírenství vítána. Výhody: stravenky Osobně v sídle 8-15 ...

Celkem nalezeno: 3 nabídek práce

Parametry zasílání:

Práce ve společnosti A-T-K Fryšták s.r.o.