Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

Práce Prodavačka Moravskoslezský kraj - Nabídky práce

PRODAVAČ, PRODAVAČKA V PRODEJNĚ POTRAVIN (DPP)

A16 z:12/7/2018 (DPP) Prodavač, prodavačka v prodejně potravin. Pracovní doba - nástup na ranní směnu v 05:30 hod., odpolední směna končí v 18:30 hod., sobota 05:30-12:30 hod., neděle 07:00-12:30 hod. Kontakt telefonicky, osobně viz výše. Volné ...

COOP Beskydy, spotřební družstvo Frýdek-Místek, Inzerováno před 6 dny

Prodavačka - skladnice

z:13.6.2018, a:29.6.2018 Požadujeme: příjemné vystupování, práce na PC. Vhodné pro uchazeče z Kopřivnice a velmi blízkého okolí. Inf: 777 808 282, e-mail: libasera@seznam.cz Volné místo prodavačka - skladnice pro lokalitu Kopřivnice.

Jaroslav Šerý Kopřivnice, Inzerováno déle jak týden

Provozní pracovník - prodavač/prodavačka

z:23.5.2018 Náplň práce: Prodej kvalitních, zahraničních oděvů v prodejnách SecondHelpu v nové prodejně v Kopřivnici Organizace zásob, skladování Péče o zákazníky, prostředí prodejny a dobré jméno sociálního podniku Požadujeme: Vzdělání minimálně ...

1.VALAŠSKÁ DIAKONICKÁ s.r.o. Kopřivnice, Inzerováno déle jak týden

Podobné nabídky práce prodavačka z okolí Moravskoslezský kraj, které by Vás mohly zajímat...

OPTOMETRISTA

Vyznáte se v brýlích, kontaktních čočkách a jiných optických pomůckách? Hledáme zkušeného kolegu, který bude mít na starost prodej těchto produktů, měření zraku, aplikace kontaktních čoček a celkový chod prodejny.

Grafton Recruitment s.r.o.

Grafton Recruitment s.r.o. Ostrava, Plný úvazek, Inzerováno déle jak měsíc

Grafton Recruitment s.r.o. Ostrava, Plný úvazek, Inzerováno včera

Odeslat
Celkem nalezeno: 5 nabídek práce

Parametry zasílání:

Práce Prodavačka Moravskoslezský kraj