Pro zaměstnavatele Vložit inzerát
Firemní školka, rady a tipy serveru Nabídky práce

Firemní školka

Firemní školka pomáhá skloubit rodičovské i profesní povinnosti

Firemní školka patří mezi oblíbené benefity větších společnosti pro rodiče malých dětí. Hlavní výhodou takového benefitu je, že rodiče nemusí ráno ztrácet čas dopravou dětí do standardní školky. Navíc mají své děti nablízku, kdyby se přihodilo něco neočekávaného. Výhodou je bezpochyby i příznivá cena, kterou dotuje zaměstnavatel.

Tento zaměstnanecký benefit nemá v tuzemsku příliš dlouhou tradici. Více jej začaly společnosti nabízet až v posledním desetiletí. Je logické, že se vyplatí pouze ve firmách, kde pracují stovky zaměstnanců. Firemní školka se musí částečně vyplatit i jejich zřizovateli. To je nesporné.

Společnosti samozřejmě zřízením firemní školka nesledují jen zájmy svých zaměstnanců, ale také čistě svůj byznys. Jejich zaměstnankyně se mohou vrátit dříve z rodičovských dovolených a firma tak může lépe využívat jejich potenciál a know-how.

Firemní školka je zřizována velkými společnostmi ve spolupráci se specialisty, kteří svůj produkt dodají na klíč. Obecně lze říci, že trend v oblibě firemních školek zejména v posledních třech letech roste a není se čemu divit. Je čím dál tím složitější skloubit rodičovské povinnosti s profesním životem.

Už nyní se ukazuje, že firemní školka může oba aspekty zdárně skloubit dohromady, aniž by jeden z nich trpěl na úkor toho druhého.

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Firemní školka

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit