Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

Nabídka práce v oboru Strojírenství

Produktový a projektový inženýr

Máte zkušenost s prací na projektech? Znáte technickou dokumentaci a domluvíte se anglicky? Tak právě pro Vás máme jedinečnou možnost pracovat na pozici: Produktový a projektový inženýr

Grafton Recruitment s.r.o.

Grafton Recruitment s.r.o. Liberec, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

Technolog

Nyní se Vám otevírá skvělá příležitost získat zajímavou práci v dynamickém a profesionálním prostředí úspěšné nadnárodní společnosti na pozici: TECHNOLOG

ELEKTROMECHANIK/ÚDRŽBÁŘ strojů

Jste seřizovač? Oprava a údržba NC strojů pro Vás není žádný problém? Pokud máte navíc průkaz VZV nebo vyhlášku 50/1978 §6 a tedy údržba elektrických zařízení pro Vás je hračka, pošlete nám Váš životopis. Ve výrobní společnosti na Jihlavsku Vás ...

Grafton Recruitment s.r.o. Jihlava, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

PROJEKTOVÝ KOORDINÁTOR s NJ nebo AJ

Že by nová výzva? Pro nás určitě! Rozšiřujeme tým na technické podpoře a naše mise zní:Hledá se TECHNIK, který má plynulou NĚMČINU nebo ANGLIČTINU, bude ho bavit KOMUNIKOVAT a větší porce ADMINISTRATIVY pro něho bude hračka. Zdá se to být jako ...

Grafton Recruitment s.r.o. Havlíčkův Brod, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

SPECIALISTA KVALITY - CERTIFIKACE|VHODNÉ PRO ABSOLVENTY|AŽ 35 000 KČ|

!!! POZOR - POZICE VHODNÁ PRO ABSOLVENTY S TECHNICKÝM ZAMĚŘENÍM !!!

Grafton Recruitment s.r.o. Ostrava, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

SPECIALISTA LOGISTIKY

Baví Tě organizovat, plánovat, řídit a koordinovat činnosti v oblasti logistiky? Máš zkušenosti v automotive? A pokud ne, chtěl/a bys? Nabízíme pozici SPECIALISTA LOGISTIKY.

Grafton Recruitment s.r.o. Valašské Meziříčí, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISU

Máte zkušenosti jako SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISU?Plastařina Vám není cizí? Nechcete pracovat na směny? Pak máme pozici právě pro Vás! Náplň práce:* výměny forem* řešení případných oprav* obsluha zásobníků a dosypávání ...

Hledáme Serizovače, operátory CNC, NC strojů, techniky

Hledáte práci v Brně a okolí? Cítíte, že je ten správny čas pro změnu? Chcete práci, která má smysl? Chcete konečne dostat příležitost ukázat, co ve Vás je? A být taky adekvátně ohodnocen?

Grafton Recruitment s.r.o. Brno, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

Operátor/ka výroby DRÁSOV

Hledáte něco kde budete součastí tímu a k tomu práci, která bude dávat smysl? Zakázková výroba není pro Vás žádny problém? Tak hledáme právě Vás!

Grafton Recruitment s.r.o. Drásov, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

Operátor svařování - Slatina

Jste svářeč srdcem i duší? Máte rádi věci pod kontrolou a neleknete se práce v nepretržitém provozu? Cítite, že je čas se pohnout? Udělejte krok vpřed a přidejte se k nám!

Operátor/ka výroby - Slatina

Jste Brňák, nebo hledáte skvělou práci v Brně? Chcete minimálni základnu mzdu 18 000 Kč? Láka Vás prostředí výroby a troufnete si zajistit plynulý chod výrobních linek?

TECHNIK KVALITY PŘEDSÉRIÍ

Významná společnost hledá: Inženýra kvality.

Grafton Recruitment s.r.o. Moravská Třebová, Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

STROJNÍ KONSTRUKTÉR

Máte praxi na pozici konstruktéra? Jste týmový, komunikativní typ? Chcete pracovat pro společnost s významným postavením na trhu a pomáhat budovat engineeringové oddělení? Pak zašlete Vaše CV.

Grafton Recruitment s.r.o. Otrokovice, Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

ZÁMEČNÍK

- provádění výměny a oprava zařízení nebo jejich částí- samostatné odstraňování jednoduchých provozních závad dle zadání- seřizování výrobních zařízení- opravy rotačních strojů- další drobná údržba dle potřeb

Grafton Recruitment s.r.o. Štětí, Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

SPECIALISTA ÚDRŽBY, vhodné i pro absolventy

Hledáme technicky a organizačně zdatnou posilu týmu údržby! Náplň práce je různorodá, proto věříme, že se nudit nebudete:

Grafton Recruitment s.r.o. Lovosice, Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

zpět 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další volná místa Celkem nalezeno: 652 nabídek práce

Parametry zasílání:

Práce v oboru Strojírenství