Spreek je Nederlands?

Pracovní místo ( Spreek je Nederlands? ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
An international company with offices in Brno is currently seeking talented customer service representatives to work as part of the Dutch-language team.

If you have a passion for teamwork and helping others, this could be the role for you!

Help train customers in the company's newest ...

Další volná místa

Řidič/ka tahačů Místo výkonu práce: Volduchy č.p. 398 Požadujeme: řidičský průkaz C,E, profesní průkaz Nabízíme: platové ohodnocení od 17.000,- Kč./měs. Kontakt telefonicky, e-malem nebo osobně v sídle společnosti: Lucie Červená, tel.: 602 660 640, e-mail: ...
DUVENBECK LOGISTIK s.r.o. Volduchy, Inzerováno včera

Ošetřovatel/ka prasat Místo výkonu práce: Mladotice Volné místo ošetřovatel/ka prasat pro lokalitu Mladotice.
Zemědělské družstvo Mladotice Mladotice, Inzerováno včera

Zedníci Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Pracovní doba: 6,30 - 15,00 hod. Nástup možný ihned. Mzdové ohodnocení: 16.000,- Kč až 18.000,- Kč + prémie. Požadujeme: NUTNÉ vyučení v oboru, min. 5 let praxe v oboru, řidičský ...
CHETES s.r.o. Cheb, Inzerováno včera