Technical Support Engineer with French

Pracovní místo ( Technical Support Engineer with French ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Are you a French speaker with a passion for technology?

A global company in the field of technology solutions is currently looking for excellent team players, dedicated to going the extra mile for their clients.

As a part of the technical support team, successful candidates will offer ...

Další volná místa

Systémoví analytici místo výkonu práce: Praha kontakt: Hošková Jana, e-mail: jana.hoskova@ibs-sro.com Na tuto pozici hledáme kandidáta s vynikajícími komunikačními, prezentačními a negociačními schopnostmi, který má praxi v technické či přírodovědné oblasti. Znalosti ...
MSD Czech Republic s.r.o. Praha, Inzerováno včera

KYC Analyst We are looking for candidates interested to take on role where they will be responsible for communication with clients . If you are looking for a multicultural experience, friendly environment of the international banking institution, send us ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech Znalost ukrajinského a ruského jazyka na úrovni rodilého mluvčího; znalost angličtiny. Vysokoškolské magisterské vzdělání (obor obchodování s komoditami výhodou). Volné místo pracovníci v zákaznických kontaktních centrech pro lokalitu Praha.
ExxonMobil Business Support Center Czechia s.r.o. Praha, Inzerováno včera