Finanční kontrolor/-ka - částečný úvazek

Pracovní místo ( Finanční kontrolor/-ka - částečný úvazek ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
* Tvorba reportů a účetních uzávěrek
* Zpracování dat ze systému (Vantage, Epicor, Helios)
* Zpracování rozpočtů
* Správa majetku a pohledávek
* Příprava podkladů pro fakturaci a mzdy
* DPH

Další volná místa

Test Technik|PRAHA|Vývojové a testovací centrum Jsi šikovný v oblasti elektro nebo zručný mechanik? Nebo máš zkušenost přímo jako test technik? Americká společnost hledá do svého testovacího a vývojového centra parťáka do týmu test techniků. Náplň práce: - Provádění zkoušek včetně kontroly ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

Technik výrobních zařízení|3-směnný provoz Širokou škálu bonusů a moderní prostředí nabízí společnost zabývající se mj. výrobou PCB desek plošných spojů, která hledá do svého sympatického kolektivu kolegu na pozici TECHNIK VÝROBNÍCH ZAŘÍZENÍ! Vaše náplň práce: - Připrava programů pro ...

ELEKTRONIK ELEKTRONIK POŽADUJEME: - SOU vzdělání elektrotechnického směru - znalost řídících systémů a programovatelných automatů - částečná znalost anglického jazyka - výhodou - platné osvědčení dle vyhlášky 50 / 78 Sb. NÁPLŇ PRÁCE: - provádět opravy strojů a ...
Nemak Czech Republic s.r.o. Havraň, Inzerováno před 2 dny