Grafton Recruitment s.r.o. TECHNICAL SALES CONSULTANT/up to 100 000 czk/mth

TECHNICAL SALES CONSULTANT/up to 100 000 czk/mth

Referenční číslo: 16-40-247732/NP

Pracovní náplň
V základu rodinná velmi úspěšná společnost s unikátním technickým produktem rozšiřuje řady svých zaměstnanců. Jedním z klíčových lidí má být obchodník, který doplní tým svých třech kolegů.

Zhruba první rok budete dělat podporu pro stávající klienty. Jakmile se budete cítit silný v kramflecích, Vaší náplní práce bude kontaktování potenciálních zákazníků, kteří navštívili některou z prezentačních akcí firmy nebo si zažádali o zkušební verzi produktu. Cílem je samozřejmě dovést jednání do úspěšného konce, tedy prodeje.

Součástí práce je také příprava marketingových a obchodních akcí a spolupráce s distributory, které společnost využívání na některých zahraničních trzích.

Požadavky
* VŠ vzdělání v oboru konstrukce a dopravní stavby nebo statika případně vzdělání v pozemním stavitelství společně s alespoň dvou letou obchodní zkušeností
* středně pokročilá znalost angličtiny
* samostatná, aktivní osobnost, velmi dobré komunikační schopnosti
* ochota cestovat po ČR a SR (přibližně dvakrát do týdne)

Informace
Benefity:
* finanční bonusy (firma ví, že za úspěchem firmy stojí lidé)
* služební telefon
* možnost home office
* sick days
* moderní prostředí a přátelská atmosféra menší společnosti, které je ale plná jedniček ve svém oboru
Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.
V případ jakýchkoliv otázek nebo doporučení kandidáta prosím volejte na číslo 720 935 547 nebo pište na p.bohacova.247732{id}@graftonrecruitment.cz

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte.

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: TECHNICAL SALES CONSULTANT/up to 100 000 czk/mth

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Plat 30000 - 100000,- Kč/měs
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup, IT - prodej a služby
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální Agentura
Kontaktní osoba: Boháčová Petra
E-mail: Boháčová Petra
Telefon: (+420) 542 424 511

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.