Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Senior Financial Statement Accountant

Pracovní místo ( Senior Financial Statement Accountant ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Deutsche Telekom Services Europe is extending its presence to Czech Republic with its new shared service center in Brno, Czech Republic. Excellent career opportunities for motivated candidates with interest and experience in areas of finance, procurement and supporting functions. We are on our way ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Bankovnictví a pojišťovnictví
IT - správa systémů, hardware

Další volná místa

Nástrojař POŽADAVKY: vzdělání technického nebo strojírenského zaměření výhodou NABÍZÍME: dotované stravování, dodatkovou dovolenou a další benefity KONTAKTY: e-mailem Volné místo nástrojař pro lokalitu Polička.
KOH-I-NOOR PONAS s.r.o. Polička, Inzerováno dnes

Pečivář, pekař, mísič NABÍZÍME: příspěvek na obědy, příspěvek na penzijní připojištění, možnost naturálií (brambory, obilí) KONTAKTY: telefonicky, e-mailem Volné místo pečivář, pekař, mísič pro lokalitu Bystré.
AGRO VYSOČINA BYSTRÉ akciová společnost Bystré, Inzerováno dnes

Zedník, stavební dělník, přidavač NÁPLŇ PRÁCE: stavební dělník, přidavač POŽADAVKY: zedník - vyučen v oboru, řidičský průkaz skupiny B, C, T výhodou KONTAKT: telefonicky Volné místo zedník, stavební dělník, přidavač pro lokalitu Moravská Třebová.
Ladislav Lochman Moravská Třebová, Inzerováno dnes

Odeslat
zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit