ASISTENT/KA LOGISTIKY, 120-150 Kč/hod

Pracovní místo ( ASISTENT/KA LOGISTIKY, 120-150 Kč/hod ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáš brigádu, díky které získáte zkušenosti v logistice? Chceš získat zkušenost v mezinárodním prostředí farmaceutické společnosti? Rád pracuješ s Excelem a kontingenční tabulky nejsou problém?

Pro našeho klienta, mezinárodní farmaceutickou společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici asistenta či asistentky logistiky na částečný úvazek.

Co bude obsahem práce?
* zpracování reportů
* spolupráce v rámci logistického oddělení
* podpora zákaznického oddělení
* zpracování objednávek

Mzda: 120-150 Kč/hod.
Lokalita: Praha 4 - Pankrác
Spolupráce: flexibilní, 20 hodin/týden s nástupem ihned