CNC OBRÁBĚČ KOVŮ, 29 000 Kč/měs.

Pracovní místo ( CNC OBRÁBĚČ KOVŮ, 29 000 Kč/měs. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte zkušenost na CNC soustruhu nebo fréze?
Láká Vás práce, kde můžete zúročit svoje zkušenosti a naučit se něco nového?
Pak nám zašlete svůj životopis ještě dnes!

NABÍZÍME SMLOUVU NA DOBU NEURČITOU A PRÁCI NA 1 SMĚNĚ.

Jako CNC Obráběč kovů budete mít na starosti:

* Obsluhu obráběcího centra, obrábění kovů
* Kusovou výrobu komponentních dílů
* Tvorbu a úpravu programu v řídícím systému Heidenhain TNC 407
* Obrábění svařenců pro jeřábové komponenty
* Přípravu, vyrovnání a upínání dílců, práce s nástroji
* Obrábění dle připravených CNC programů a výkresové dokumentace
* Nastavování korekcí, zaměřování nulových bodů
* Měření se základními měřidly

Nástup: Možný ihned
Pracovní doba: POUZE RANNÍ SMĚNA: 6:00 - 14:30 hod
Mzda: 29 000 Kč/měs.
Smlouva na dobu neurčitou
Lokalita: Slaný