BRIGÁDNÍK, nárazová výpomoc

Pracovní místo ( BRIGÁDNÍK, nárazová výpomoc ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte zájem o nárazové brigády? Chcete být vedený v naší databázi a dostávat smsky s nabídkou jednorázových brigád? Pak nám zašlete svůj životopis a přijďte se zaregistrovat.

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

všeobecná sestra Pracoviště: Benešov zdravotní způsobilost, odborná způsobilost všeobecné sestry, trestní bezúhonnost, praxe na obdobné pozici Volné místo všeobecná sestra pro lokalitu Benešov.
Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje Benešov, Inzerováno včera

montéři Pracoviště: Bystřice Požadujeme: manuální zručnost, dobrý zdravotní stav pro fyzicky náročnou práci, schopnost a ochota pracovat na venkovních montážích, zodpovědnost, spolehlivost, časovou flexibilitu, řidičský průkaz skupiny B (C, E výhodou), ...
Elmoz Czech, s.r.o. Bystřice, Inzerováno včera

Projektant elektro Rozšiřujeme tým našeho projekčního oddělení o juniorské i seniorské pracovní pozice. Požadavky: vzdělání v elektrotechnickém oboru (SŠ, VŠ), velmi dobrá znalost práce na PC. Nabízíme: stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr, zaškolení, po ...