SPECIALISTA LOGISTIKY/NÁKUPČÍ/PLÁNOVAČ

Pracovní místo ( SPECIALISTA LOGISTIKY/NÁKUPČÍ/PLÁNOVAČ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Čeká Vás:
- komunikace s dodavateli a zákazníky
- řešení přepravy s dopravci
- plánování zakázek
- zákaznický servis
- řešení reklamací
- plánování výroby

Další volná místa

Správce vozového parku - mechanik nákladních vozů Místo výkonu práce: Logistická 153, Nýřany Způsob prvního kontaktu: e-mailem, telefonicky po - pá 8-17 hod. Popis pozice: - Péče o svěřený vozový park cca 35ti nákl. vozů - plánování a provádění STk a údržeb vozů - zajištění oprav vozů v externích ...
Elflein Transport s.r.o. Úherce, Inzerováno před 3 dny

Operátor výroby Místo výkonu práce - Nýřany Logistická 153 - montáž autosedaček na lince - vhodné pro fyzicky zdatné uchazeče bez zdravotního omezení - práce ve stabilní společnosti bez poklesu výroby (hledáme stálé zaměstnance do kmenu) - čisté a moderní ...
Faurecia Plzeň s.r.o. Úherce, Inzerováno před 4 dny

Řidič/ka tahačů Místo výkonu práce: Volduchy č.p. 398 Požadujeme: řidičský průkaz C,E, profesní průkaz Nabízíme: platové ohodnocení od 17.000,- Kč./měs. Kontakt telefonicky, e-malem nebo osobně v sídle společnosti: Jana Herzogová, tel.: 607 021 270, e-mail: ...
DUVENBECK LOGISTIK s.r.o. Volduchy, Inzerováno před 4 dny