MISTR

Pracovní místo ( MISTR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
- dohled na výrobní činnost
- zajištění aby vyráběné produkty dosahovaly nebo překračovaly veškeré stanovené požadavky kvality
- řízení cca 20 ti lidí
- budete mít na starosti výběr spolupracovníků, zaškolování, hodnocení výkonů, disciplinárních otázek
- na základě stanovených plánů výroby ...

Další volná místa

SMĚNOVÝ MISTR SMĚNOVÝ MISTR Vaším úkolem bude: - organizace výroby, rozdělování práce - organizace a vedení podřízených pracovníků - operativní plánování výroby, dodržování plánovaných termínů - zodpovědnost za kvalitu výroby - zpracování podkladů pro ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno dnes

provozní zámečník místo výkonu práce: areál Elektrárny Počerady a Komořany PP na rok s možností prodloužení, mzda dle praxe a osvědčení NÁPLŇ PRÁCE: vykonávání všech způsobů svařování dle požadavků, specifikace nebo nákresů provádění a řízení realizace zakázek oprav ...
Energetické opravny, a.s. Výškov, Inzerováno včera

Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) Kontakt: telefonicky nebo e-mailem Požadujeme kurz maséra nebo certifikát, RJ komunikativně výhodou. Pracovní doba: krátký, dlouhý týden - 7.30 - 20.00 hod. Volné místo maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) pro lokalitu Karlovy Vary.
MISTR KV s.r.o. Karlovy Vary, Inzerováno včera