VEDOUCÍ TECHNICKÉHO ÚSEKU

Pracovní místo ( VEDOUCÍ TECHNICKÉHO ÚSEKU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Tradiční firma hledá technika, který povede tým projektového managementu a engineeringu společnosti. Budete mít na starosti koordinaci zakázek, budete v kontaktu s výrobou a s projektanty. Nemine Vás občasné cestování do zahraničí.

Další volná místa

Kuchař/ka Dostavte se k osobnímu jednání na adresu místa výkonu práce - životopis s sebou. Místo výkonu práce - Pizzeria Altorrente - Boženy Němcové 1030/4, Vejprty, 43191 - dodržuje technologické postupy a dávky potravin - odpovídá za jakost a zdravotní ...
JIPA gastro s.r.o. Vejprty, Inzerováno včera

Pomocný/á kuchař/ka Dostavte se k osobnímu jednání na adresu místa výkonu práce - životopis s sebou. Místo výkonu práce - Pizzeria Altorrente - Boženy Němcové 1030/4, Vejprty, 43191 - dodržuje technologické postupy a dávky potravin - odpovídá za jakost a zdravotní ...

VEDOUCÍ VEDOUCÍ POŽADUJEME: - odborné vzdělání - cílevědomost Nutné ukončené studium v oboru oční optiky, zdravotnictví. Nástupní plat 20 000,- Kč + obratové a bonusové odměny. HLÁSIT SE: Kubásková Radka, pouze e-mailem: radka.kubaskova@gmail.com Volné ...
DR. OPTIK s.r.o. Most, Inzerováno včera