Grafton Recruitment s.r.o. SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISY HRANICE 40 000Kč

SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISY HRANICE 40 000Kč

Pracovní náplň
PRO ČESKOU RODINNOU STROJÍRENSKOU FIRMU S VYJÍMEČNÝM ZÁZEMÍM A PŘÍSTUPEM K LIDEM HLEDÁME

SEŘIZOVAČE VSTŘIKOLISŮ

Náplň práce:
- seřízení vstřikolisů, rozjetí do výroby
- údržba forem během výroby
- diagnostika za řešení závad
- zajištění plynulého chodu strojů
- preventivní údržba zařízení
- 3 směnný provoz R/O/N víkendy volné

Požadavky
- praxe s údržbou vstřikolisů nezbytná - znalost údržby vstřikolisů
- znalosti práce na PC
- znalosti s číslicově řízenými stroji a jejich programováním výhodou
- schopnost samostatné práce

Nabízíme
- hrubá nástupní mzda od 23000 Kč či dle Vašich zkušeností
- po zkušebce navýšení
- směnné příplatky(15,-Kč/h za odpolední)

- velmi vstřícný a velmi soudržný kolektiv ve firmě, kde člověk a jeho práce má hodnotu a není považován za položku v seznamu.

Dbáme na zásadovost a čestnost.

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISY HRANICE 40 000Kč

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné s maturitou
Plat 25000 - 29000 CZK
Lokalita: Olomoucký kraj
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální agentura

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.