OPERÁTOR VÝROBY Prostějov až 30 000 Kč

Pracovní místo ( OPERÁTOR VÝROBY Prostějov až 30 000 Kč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
DOBŘE PLACENÝ STROJÍRENSKÝ OPERÁTOR DO PROSTĚJOVA
Nevadí Vám noční směny?

Náplň práce strojírenského operátora:
- obsluha strojů a strojních zařízení
- kontrola vyrobených kusů
- zodpovědnost za kvalitu
- 3 směny nebo 12tky

Nástup na HPP po pohovoru možný ihned.

Další volná místa

Vývojář & Tester inovace pro automobilovou elektroniku ATRAKTIVNÍ PROJEKTY, INOVACE PRO AUTOMOBILOVOU ELEKTRONIKU, TESTOVÁNÍ, VÝVOJ ! Buďte součástí našeho nově vzniklého motivovaného týmu! Nedávno jsme odstartovali projekt na naší nové pobočce v Plzni a do svého týmu hledáme posily, jimž nabízíme ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

CNC SPECIALISTA - 40 000,- Kč Máte zkušenosti s obráběním na 5 - osých obráběcích centrech? Programování ve 2D je pro Vás hračkou? Máte praxi na obdobné pozici? Pak hledáme právě Vás! Do našeho závodu v Milovicích hledáme posilu do týmu na pozici CNC SPECIALISTA - ...

SPECIALISTA PROCESU PÁJENÍ - PRUŽNÁ PRACOVNÍ DOBA!!! Příležitost pro všechny specialisty procesu pájení! Do svých řad hledáme velmi zkušeného kandidáta, kterému zaplatíme v závislosti na jeho zkušenostech. Náplň práce specialisty procesu pájení: * zodpovědnost za koordinaci technické činnosti ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny