Grafton Recruitment s.r.o. ELEKTROÚDRŽBA Prostějov 30000 Kč

ELEKTROÚDRŽBA Prostějov 30000 Kč

Pracovní náplň
JSI ELEKTRIKÁŘ ČI ELEKTROÚDRŽÁŘ
nevadí ti 3 směnný provoz?

TEĎ PRO TEBE MÁME DOBROU PRÁCI

Náplň práce:
- nastavení a případné opravy strojů v moderní průmyslové výrobě
- elektroúdržba výrobních strojů a linek
- diagnostika závad
- preventivní prohlídky
- vedení záznamů o opravách

Práce na HPP na plný úvazek. Moderní firma s vysokým potenciálem profesního růstu a také s moderními technologiemi.

Požadavky
- SOU či SŠ elektro
- Vyhláška č. 50/78 Sb. § 6
- praxe elektromechanik, elektroúdržbář ve výrobní firmě
- znalost číslicově řízených strojů (PLC)
- ochota práce na 3 směny
- lze kratší praxe,ale s ochotou se učit
- znalost PC

Nabízíme
- stravenky
- roční bonus - Flexipassy
- firemní akce
- karierní růst
- firemní relaxační zóna(masáže)

Mzda se odvíjí dle zkušeností, zaručen je postupný nárůst mzdy, mzda s bonusy se může pohybovat až okolo 30000 Kč/měs. brutto.

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ELEKTROÚDRŽBA Prostějov 30000 Kč

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné s maturitou
Plat 23000 - 30000 CZK
Lokalita: Olomoucký kraj
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální agentura

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.