Grafton Recruitment s.r.o. TAVIČ KOVŮ PŘEROV až 30 000 KČ

TAVIČ KOVŮ PŘEROV až 30 000 KČ

Pracovní náplň
HLEDÁME POŘÁDNÉ CHLAPY CO UMĚJÍ MAKAT!

Do strojírenské a slévárenské firmy v Přerově hledáme v lidi na pozici TAVIČE

Budete především:
- připravovat a vkládat materiály a přísady do tavících pecí
- z taveniny odlévat odlity a litiny v elektrických obloukových pecích, včetně ošetření taveniny
- řídit proces tavení
- tavit kovy a jejich slitiny

Požadavky
- SOU obor strojírenství výhodou
- praxe v metalurgii výhodou
- znalost technologických postupů výhodou
- ochota pracovat na 3 směny
- dobrá fyzička a zdraví
- schopnost práce v horkém provoze
- obě ruce pravé

Nabízíme
Základní mzda + spoustu příplatků a benefitů
Závodní stravování
25 dní dovolené
Zaškolení - vše potřebné vás naučíme
Práce je trvalá -pokud vy budete chtít
Pracovní oděv a pomůcky fasujete

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: TAVIČ KOVŮ PŘEROV až 30 000 KČ

Minimální požadavky vzdělání: Základní vzdělání
Plat 25000 - 30000 CZK
Lokalita: Olomoucký kraj
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální agentura

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.