TECHNOLOG - i pro absolventy

Pracovní místo ( TECHNOLOG - i pro absolventy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máš technické vzdělání a zajímáš se o technologii lisování nebo svařování kovů? Chceš se stát technologem anebo už máš jako technolog přímo praxi a chceš mít na starosti chod celého závodu? Jestli k tomu zvládáš komunikaci v angličtině, není co řešit! Pošli životopis a rádi tě pozveme na pohovor!

Právě obsazujeme pozici:

Náplň práce:
* Navrhování nejefektivnějších způsobů a postupů výroby
* Navrh nejvhodnějších druhů a typů strojů a strojního zařízení pro výrobu
* Spolupráce na řízení kvality produkce
* Organizace technologické přípravy strojírenské výroby
* Realizace technologických změn a inovačních aktivit

Mzda 30-50 000 Kč dle zkušeností

Lokalita: Bělá pod Bezdězem - dobrá dojezdnost z Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav, Bakov nad Jizerou, Ralsko, Doksy, Dubá, Mšeno, Mimoň, Česká Lípa