ÚČETNÍ & ANALYTIK S AJ - CENTRUM LIBERCE!

Pracovní místo ( ÚČETNÍ & ANALYTIK S AJ - CENTRUM LIBERCE! ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Ano, je před Vámi pozice ve finančním oddělení v automotive společnosti!
Ne, nebudete sedět ve fabrice, ale v centru sdílených služeb uprostřed Liberce v novém moderním polyfunkčním domě!
Proto je potřeba, aby komunikace v angličtině pro Vás byla hračkou, práce v Excelu s velkým objemem dat Vás bavila a dlouhodobá zkušenost s účtováním a s financemi Vám pomohla v začátcích v nové firmě!

Úkoly pro ÚČETNÍ & ANALYTIK S AJ jsou zde:

- Příprava konsolidovaných reportů peněžních toků, plánování peněžních toků
- Řízení peněžních toků
- Řešení každodenních úkolů s bankovními partnery
- Podpora při zpracování vnitropodnikových úvěrů a úroků
- Účtování bankovních výpisů a párování plateb
- Účtování
- Zpracování příchozích dokumentů
- Komunikace se zahraničními zákazníky