Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Grafton Recruitment s.r.o. SKLADNÍK - OBSLUHA VZV, TURNOV

SKLADNÍK - OBSLUHA VZV, TURNOV

Pracovní náplň
Jsi skladník? Nebo si říkáš skladový dělník či řidič VZV?
Pokud máš zkušenosti s touto pozicí a lokalita Turnov, Příšovice nebo Mladá Boleslav je pro tebe ta pravá, reaguj!

Obsazujeme pozici:
SKLADNÍK - ŘIDIČ VZV na tři směny

Náplň práce:
* příjem materiálů
* evidence, zpracování dokumentace
* expedice hotových výrobků
* kontrola materiálu
* manipulace s materiálem

#turnov #příšovice #mladáboleslav #VZV #skladník #sklad

Požadavky
* praxe na podobné pozice min. 1rok
* průkaz VZV - propadlý obnovíme
* základní znalost práce na PC
* ochota pracovat na třísměnný provoz

Nabízíme
* motivační bonusový systém
* týden dovolené navíc
* benefitní program Cafeterie
* příspěvek na masáže
* jazykové a odborné kurzy
* závodní stravování (příspěvek od zaměstnavatele)
* zázemí silné mezinárodní společnosti
* možnost dalšího profesního růstu

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: SKLADNÍK - OBSLUHA VZV, TURNOV

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné s maturitou
Plat 21000 - 23000 CZK
Lokalita: Liberecký kraj
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální agentura

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.

Kategorie, které by Vás mohly zajímat:

Podobné inzeráty:

Skladník/ce Místo výkonu práce: Ke Kasárnům 730/9, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Mzdové ohodnocení: od 22.500,- Kč. Pracovní doba: Po-Pá (5:45-14:00 h a 13:45-22:00 h, možná je i pouze noční směna ...
ELEKTROMETALL s.r.o. Mariánské Lázně, Inzerováno dnes

skladník místo výkonu práce: Husova 3058 Žatec komunikativní a reprezentativní vystupování, ŘP sk. B, VZV výhodou, znalost stavebního materiálu výhodou tel.: 601360049, e-mail: sefcikova@vhv.cz Volné místo skladník pro lokalitu Žatec.
V.H.V. s.r.o. Žatec, Inzerováno dnes

Skladník - manipulant v textilní výrobě Způsob kontaktu: - telefonicky: od 9:00 do 14:00 602 490 357 -emailem: roman.olah@frenzelit.com -osobně: v sídle firmy po 08:30 hodině Požadavky: -fyzická zdatnost -osvědčení na VZV + praxe výhodou -čistý RT -časová flexibilita Zaměstnanecké ...
FRENZELIT s.r.o. Dolní Rychnov, Inzerováno dnes

Skladník/ice Dostavte se k osobnímu jednání v pracovní dny od 8:00 do 20:00 hod. na adresu místa výkonu práce - životopis s sebou. Místo výkonu práce - Tylova 1239/8, 431 91, Vejprty Volné místo skladník/ice pro lokalitu Vejprty.
Thien Vu Duc Vejprty, Inzerováno před 2 dny

Další volná místa, která by Vás mohla zajímat:

Odeslat
zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit